Witamy na stronie startowej
 

Witryna Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Odsłon : 1120115

Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

Do końca roku zostało 15 dni.
Zodiak: Strzelec

SEKRETARIAT - tel./fax 95748 3648

e-mail: kontakt@soszw.edu.pl

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

ul.Św.Jana Pawła II  6b

64-400 Międzychód

Skok na Jump Arenę

Dzisiaj w nagrodę za występy jasełkowe nasi uczniowie uczestniczyli w wyprawie do Jump Areny w Poznaniu. Bawili się znakomicie. Dziękujemy sponsorowi i dyrekcji.

Więcej…

8 MARCA 2008

Z okazji Międzynarodowego DNIA KOBIET,

wszystkim Super Paniom i Super dziewczynom

wszystkiego co najlepsze

 życzą

Super Chłopaki z SOSzW

ZAGRAJ

Zabawa walentynkowa 2018

Podczas dyskoteki wlentynkowej odbyły się wybory miss i mistera szkoły. Jury wybrało na miss Anetę, a na mistera Rysia. Tytuły wice zdobyli Karolina i Kacper. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Szczególne brawa dla Anety i Szymona za nieustanną zabawę i dla Nikoli za "rozkręcenie" imprezy.

Więcej…

Bal karnawałowy 2018

Wielki bal, kolorowy, roztańczony, rozbawiony, bawili się mali, duzi, przebrani bardziej i mniej. Wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni (nieuśmiechnięte osoby są zmęczone dobrą zabawą). Szkoda tylko, że raz w roku......

Więcej…

Ozdoba choinkowa - MUZEUM

W tym roku po raz XXII  odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego na najpiękniejszą ozdobę choinkową w  Muzeum Regionalnym w Międzychodzie, w którym braliśmy udział.

MAGICZNA CHOINKA - nagrody

Nasi zdolni artyści brali udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez SOSW im. J. Korczaka w Strzelcach Krajeńskich. Dzisiaj pan dyrektor K. Krzyżaniak wręczył dzieciom nagrody nadesłane w tym konkursie.

Więcej…

Apel Samorządu - "Bądźmy zdrowi"

10 stycznia odbył się apel samorządu uczniowskiego, na którym wręczono nagrodę Bognie Tomaszewskiej, uczennicy klasy II gimnazjum, w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem " Bądźmy zdrowi" . Bogna zajęła I miejsce wśród innych szkół powiatu międzychodzkiego.Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Sanitarna Województwa Wielkopolskiego. Nagrodą w tym konkursie był sprzęt Blaupunkt Boombox. Gratulujemy

Quiz matematyczno- przyrodniczy

19 stycznia odbył się quiz matematyczno- przyrodniczy o tematyce zdrowotnej. Uczniowie uzyskali informacje na temat wirusowego zapalenia wątroby typu A oraz objawów i leczenia grypy.

Więcej…

WIODĄCY OŚRODEK KOORDYNACYJNO ? REHABILITACYJNO ? OPIEKUŃCZY

Celem działania ośrodka koordynacyjno ? rehabilitacyjno ?opiekuńczego jest udzielanie kompleksowego wsparcia rodzinom z dziećmi od chwili wykrycia u nich niepełnosprawności lub zagrożenia niepełnosprawnością do podjęcia nauki w szkole, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci do 3. roku życia. - jeśli poniżej nic nie widać wciśnij F5 na klawiaturze, albo ENTER

Więcej…

SOSzW I WOŚP.

To już tradycja, że nasi uczniowie wspierają WOŚP. W tym roku występował zespół Flamaster z p. Dagmarą i Kasią oraz Janusz i Bogna z p. Maciejem. Był też p. Rysiu z chórem Lutnia oraz trójka biegaczy: p. Anita, p. Asia i p. Tomek. Zdjęcia dzięki uprzejmości Anna Sawala.

Więcej…

Spotkania Grup Kolędniczych

11 stycznia nasi uczniowie uczestniczyli w XIX Wojewódzkim Spotkaniu Grup Kolędniczych w Wolsztynie. W tym roku 12 grup przybyło do tamtejszego dom kultury: ze Stęszewa, Zbąszynia, Nowej Soli, Lubska, Poznania, Brzezia, Górzna, Grońska i Wolsztyna.

Więcej…

Wycieczka integracyjna

Jak co roku, na początku grudnia (7XII)  odbyła się INTEGRACYJNA WYCIECZKA : DZIECI MŁODSZYCH, STARSZYCH, RODZICÓW  I  NAUCZYCIELI. We wspólnym wyjeździe uczestniczyło 58 osób. Tym razem byliśmy w Teatrze  Muzycznym w Poznaniu na  SPEKTAKLU ?Madagaskar -MUZIKALOWA PRZYGODA?. To roztańczony musical dla dzieci i rodzin. Spektakl powstał na podstawie pełnometrażowego filmu animowanego z 2005 roku ? wielkiego hitu wytwórni Dream Works, który doczekał się już dwóch kontynuacji...

Więcej…

Wigilia Ośrodka 2017

Jasełka 2017

Rekolekcyjne sportowe mikołajk i - duch i ciało

Po duchowej uczcie, panie z samorządu zabrały nasze pociechy na tradycyjne już sportowe mikołajki- konkurencji było kilka, emocji wiele, wiele więcej, a satysfakcji jeszcze więcej. Dziękujemy naszym dobrym aniołom z "Ekonomika" za udostępnienie sali i słodkie niespodzianki.

Więcej…

Rekolekcje - rozwój ducha i umysłu.

W czasie rekolekcji chodzimy oczywiście na nauki do kościoła, ale ćwiczymy też nasze główki w czasie Dnia Logicznego Myślenia. Były zadania, zagadki, kolorowanie i słodkości w nagrodę.

Więcej…

Strona 2 z 30

You are here