Flamaster w ?Tanecznej podr?y?

FLAMASTER

28 maja 2015 roku szkolny zesp? taneczny ?Flamaster? zosta? zaproszony do udzia?u w programie dla Mam, z okazji ich majowego ?wi?ta. ?Taneczna podr??, bo tak? nazw? nosi? koncert przygotowany przez Studio Ta?ca ?Stif? ze Szko?y Podstawowej Nr 1, to w?drwka przez kontynenty i r?ne gatunki ta?ca, tj.: brazylijsk? samb?, kuba?sk? cha-ch?, argenty?skie tango, hiszpa?skie paso doble.

Nie zabrak?o tak?e fokstrota, rumby, quickstepa, fokstrota, jive, salsy oraz bollywood. Tancerze z naszego ?Flamastra? zata?czyli wi?zank? przebojw z musicalu ?Mama Mia? grupy Abba oraz polk? kowbojk?. Zebrali?my moc gromkich braw oraz przesympatycznych s?w podziwu i uznania dla tanecznych talentw: Karolinki i Karola, du?ej Karoliny, Anety, Zuzi, Ani, Karolka, Adriana i Ahmeda. Jeste?my bardzo wdzi?czni organizatorom, za mo?liwo?? wzi?cia udzia?u w tym niesamowitym projekcie, wyst?pach na prawdziwej scenie i zaprezentowania si? tak wielkiej publiczno?ci. Na zako?czenie spotkania Rodzice mogli zje?? pyszne ciasta i wypi? kaw? wraz ze swymi pociechami oraz zakupi? wyj?tkowe zdj?cia portretowe oraz ca?ej naszej grupy tanecznej. Nie tylko nasze Mamy by?y zachwycone! Mamy nadziej?, ?e w przysz?ym roku rwnie? zata?czymy!