Flamaster w ?Tanecznej podróży?

FLAMASTER

Flamaster w ?Tanecznej podróży?

28 maja 2015 roku szkolny zespół taneczny ?Flamaster? został zaproszony do udziału w programie dla Mam, z okazji ich majowego święta. ?Taneczna podróż?, bo taką nazwę nosił koncert przygotowany przez Studio Tańca ?Stif? ze Szkoły Podstawowej Nr 1, to wędrówka przez kontynenty i różne gatunki tańca, tj.: brazylijską sambę, kubańską cha-chę, argentyńskie tango, hiszpańskie paso doble.

Nie zabrakło także fokstrota, rumby, quickstepa, fokstrota, jive, salsy oraz bollywood. Tancerze z naszego ?Flamastra? zatańczyli wiązankę przebojów z musicalu ?Mama Mia? grupy Abba oraz polkę kowbojkę. Zebraliśmy moc gromkich braw oraz przesympatycznych słów podziwu i uznania dla tanecznych talentów: Karolinki i Karola, dużej Karoliny, Anety, Zuzi, Ani, Karolka, Adriana i Ahmeda. Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom, za możliwość wzięcia udziału w tym niesamowitym projekcie, występach na prawdziwej scenie i zaprezentowania się tak wielkiej publiczności. Na zakończenie spotkania Rodzice mogli zjeść pyszne ciasta i wypić kawę wraz ze swymi pociechami oraz zakupić wyjątkowe zdjęcia portretowe oraz całej naszej grupy tanecznej. Nie tylko nasze Mamy były zachwycone!  Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zatańczymy!