Flamaster w „Tanecznej podróży”

FLAMASTER

Flamaster w „Tanecznej podróży”

28 maja 2015 roku szkolny zespół taneczny „Flamaster” został zaproszony do udziału w programie dla Mam, z okazji ich majowego święta. „Taneczna podróż”, bo taką nazwę nosił koncert przygotowany przez Studio Tańca „Stif” ze Szkoły Podstawowej Nr 1, to wędrówka przez kontynenty i różne gatunki tańca, tj.: brazylijską sambę, kubańską cha-chę, argentyńskie tango, hiszpańskie paso doble.

Nie zabrakło także fokstrota, rumby, quickstepa, fokstrota, jive, salsy oraz bollywood. Tancerze z naszego „Flamastra” zatańczyli wiązankę przebojów z musicalu „Mama Mia” grupy Abba oraz polkę kowbojkę. Zebraliśmy moc gromkich braw oraz przesympatycznych słów podziwu i uznania dla tanecznych talentów: Karolinki i Karola, dużej Karoliny, Anety, Zuzi, Ani, Karolka, Adriana i Ahmeda. Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom, za możliwość wzięcia udziału w tym niesamowitym projekcie, występach na prawdziwej scenie i zaprezentowania się tak wielkiej publiczności. Na zakończenie spotkania Rodzice mogli zjeść pyszne ciasta i wypić kawę wraz ze swymi pociechami oraz zakupić wyjątkowe zdjęcia portretowe oraz całej naszej grupy tanecznej. Nie tylko nasze Mamy były zachwycone!  Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zatańczymy!