?Flamaster w Operze?

FLAMASTER

?Flamaster w Operze?

Miniony tydzień przyniósł uczniom Ośrodka wiele kulturalnych wrażeń: spotkanie z książką, Mikołajkowy koncert Majki Jeżowskiej a na zakończenie?
4 grudnia, w piątkowe popołudnie dziewczynki z grupy tanecznej ?Flamaster? wraz z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej nr 1, uczestniczyły w wycieczce do Teatru Wielkiego w Poznaniu. W odświętnych strojach, wyśmienitych nastrojach, w ogromnej sali poznańskiej Opery oglądałyśmy przedstawienie baletowe pt. ?Dziadek do orzechów? Piotra Czajkowskiego, czyli opowieść wigilijną w czterech obrazach.

To baśniowa opowieść o siedmioletniej Klarze i znalezionej przez nią  figurce dziadka do orzechów, z którą to dziewczynka przeżywa wielką przygodę.  Piękna muzyka, cudowne partie taneczne, w wykonaniu bardzo młodych jak i dorosłych tancerzy, przepiękne dekoracje no i wrażenia? niezapomniane. Nasze tancerki: Karolinka, Aneta, Ania, Karolina oraz Hania i Agnieszka ? były zachwycone. Polecamy wszystkim. ?Nie tylko pod choinkę?!