XXX konkurs plastyczny na ozdob? ?wi?teczn? w muzeum regionalnym w Mi?dzychodzie

Rozstrzygniecie  XXX  edycji bo?onarodzeniowego konkursu plastycznego  Na najpi?kniejsz? ozdob? choinkow? w muzeum regionalnym w Mi?dzychodzie . W konkursie wzi??o udzia? kilkaset dzieci z 19 placówek o?wiatowych ca?ego powiatu mi?dzychodzkiego, które wykona?y ok. 400 prac plastycznych. Wyró?nienia otrzyma?o 42  autorów prac grupowych i indywidualnych.  Nasza placówka równie? bra?a udzia? wykonuj?c przepi?kne prace plastyczne. Ozdoby  naszych  uczniów   zosta?y  wyeksponowane   na wystawie w muzeum  oraz  otrzymali?my podzi?kowania i nagrody rzeczowe.  Dzi?kujemy  muzeum za zorganizowanie konkursu.