XXX konkurs plastyczny na ozdobę świąteczną w muzeum regionalnym w Międzychodzie

Rozstrzygniecie  XXX  edycji bożonarodzeniowego konkursu plastycznego  Na najpiękniejszą ozdobę choinkową w muzeum regionalnym w Międzychodzie . W konkursie wzięło udział kilkaset dzieci z 19 placówek oświatowych całego powiatu międzychodzkiego, które wykonały ok. 400 prac plastycznych. Wyróżnienia otrzymało 42  autorów prac grupowych i indywidualnych.  Nasza placówka również brała udział wykonując przepiękne prace plastyczne. Ozdoby  naszych  uczniów   zostały  wyeksponowane   na wystawie w muzeum  oraz  otrzymaliśmy podziękowania i nagrody rzeczowe.  Dziękujemy  muzeum za zorganizowanie konkursu.