XXX konkurs plastyczny na ozdob? ?wi?teczn? w muzeum regionalnym w Mi?dzychodzie

Rozstrzygniecie XXX edycji bo?onarodzeniowego konkursu plastycznego Na najpi?kniejsz? ozdob? choinkow? w muzeum regionalnym w Mi?dzychodzie . W konkursie wzi??o udzia? kilkaset dzieci z 19 placwek o?wiatowych ca?ego powiatu mi?dzychodzkiego, ktre wykona?y ok. 400 prac plastycznych. Wyr?nienia otrzyma?o 42 autorw prac grupowych i indywidualnych. Nasza placwka rwnie? bra?a udzia? wykonuj?c przepi?kne prace plastyczne. Ozdoby naszych uczniw zosta?y wyeksponowane na wystawie w muzeum oraz otrzymali?my podzi?kowania i nagrody rzeczowe. Dzi?kujemy muzeum za zorganizowanie konkursu.