SU - podsumowanie i plany na luty 2016

SU - podsumowanie i plany na luty 2016

A? nie chce si? wierzy?, ?e pierwszy semestr mamy ju? za sob?. Za nami mnstwo fajnych przygd, ale w drugim semestrze czekaj? na nas rwnie ciekawe wydarzenia. Chcemy bardzo serdecznie podzi?kowa? wszystkim uczniom, jak i nauczycielom za wsp?prac? z samorz?dem i zach?ci? wszystkich do rwnie du?ego zaanga?owania w II semestrze...

Podsumowania:

1) Przez ca?y semestr trwa? cykliczny konkurs matematyczny, w ktrym wyr?ni?y si? nast?puj?ce osoby: Dawid Orlik, ?ukasz Orlik, Agata Kubicka, Kamila Neumann, Nikola Oppeln- Bronikowska.

2) W pierwszym semestrze odby? si? rwnie? konkurs fizyczno- chemiczny, w ktrym wyr?nili si?: Krystian Derfert, Nikola Oppeln- Bronikowska.

3) Zbiory nakr?tek i baterii bi?y rekordy, najaktywniejsi nakr?tkowicze to: Aneta Rybak, Karolina Fornalkiewicz, Daria ?ledzik, a w zbiorach baterii wyr?nili si?: Ania Mecha, Wojtek ?wika?owski i Patryk Siero?.

4) Przez ca?y semestr rywalizowali?cie, te? w konkursie ?Rusz si? z endomondo?- szczeg?owe podsumowanie mo?ecie znale?? na naszej szkolnej stronie. Zach?camy do dalszej rywalizacji.

Plany na luty:

1) Wtorek 09.02.2016r. dyskoteka walentynkowa- koszt biletu 1z?

2) W holu, na trzecim pi?trze, b?dzie wystawiona skrzyneczka, do ktrej mo?na wrzuca? poczt? walentynkow?

3) Og?aszamy ?tydzie? dobrych manier?- wybierzemy ucznia i uczennic?, ktrzy wyr?niaja si? bardzo dobrymi manierami, du?? wra?liwo?ci? i kultur? osobist?.

4) Przed nami rwnie? konkurs o krajach niemieckoj?zycznych

5) 15-16-17.02.2016r. odb?d? si? rekolekcje wielkopostne- szczeg?y na gazetkach szkolnych