SU - podsumowanie i plany na luty 2016
 

Witryna Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

SU - podsumowanie i plany na luty 2016

Email Drukuj PDF

Aż nie chce się wierzyć, że pierwszy semestr mamy już za sobą. Za nami mnóstwo fajnych przygód, ale w drugim semestrze czekają na nas równie ciekawe wydarzenia. Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczniom, jak i nauczycielom za współpracę z samorządem i zachęcić wszystkich do równie dużego zaangażowania w II semestrze...

Podsumowania:

1)      Przez cały semestr trwał cykliczny konkurs matematyczny, w którym wyróżniły się następujące osoby: Dawid Orlik, Łukasz Orlik, Agata Kubicka, Kamila Neumann, Nikola Oppeln- Bronikowska.

2)      W pierwszym semestrze odbył się również konkurs fizyczno- chemiczny, w którym wyróżnili się: Krystian Derfert, Nikola Oppeln- Bronikowska.

3)      Zbiory nakrętek i baterii biły rekordy, najaktywniejsi nakrętkowicze to: Aneta Rybak, Karolina Fornalkiewicz, Daria Śledzik, a w zbiorach baterii wyróżnili się: Ania Mecha, Wojtek Ćwikałowski i Patryk Sieroń.

4)      Przez cały semestr rywalizowaliście, też w konkursie ?Rusz się z endomondo?- szczegółowe podsumowanie możecie znaleźć na naszej szkolnej stronie. Zachęcamy do dalszej rywalizacji.

Plany na luty:

1)      Wtorek 09.02.2016r. dyskoteka walentynkowa- koszt biletu 1zł

2)      W holu, na trzecim piętrze,  będzie wystawiona skrzyneczka, do której można wrzucać pocztę walentynkową

3)      Ogłaszamy ?tydzień dobrych manier?- wybierzemy ucznia i uczennicę, którzy wyróżniaja się bardzo dobrymi manierami, dużą wrażliwością i kulturą osobistą.

4)      Przed nami również konkurs o krajach niemieckojęzycznych

5)      15-16-17.02.2016r. odbędą się rekolekcje wielkopostne- szczegóły na gazetkach szkolnych

 

You are here