WYCIECZKA DO SZCZECINA

WYCIECZKA DO SZCZECINA

W dniu 22 marca uczniowie z naszej szko?y wraz z go??mi z innych szk? naszego powiatu, wybrali si? na jednodniow? wycieczk? do Szczecina. Zwiedzali?my: Bazylik? Archikatedraln?, Filharmoni?, Podziemn? tras? turystyczn?-bunkry. Odbyli?my rejs statkiem po porcie, a z wie?y Bazyliki podziwiali?my panoram? Szczecina...

Odbyli?my rwnie? przejazd po mie?cie Z?otym Szlakiem czyli tras? najcenniejszych zabytkw miasta oraz zobaczyli?my: Jasne B?onia z Pomnikiem Czynu Polakw , Pomnikiem Jana Paw?a II i najwi?kszym w Polsce skupiskiem Platanw. Zobaczyli?my Park Kasprowicza, willow? dzielnic? Pogodno, drugi w Europie - co do powierzchni Cmentarz Centralny, Centrum i Stare Miasto oraz Wa?y Chrobrego.
Pogoda nam dopisa?a, chocia? rano miasto przywita?o nas krtkotrwa?ym deszczem i musieli?my si? chroni? pod parasolami. Najwa?niejsze , ?e wszystkim dopisywa? dobry humor.
Zadowoleni z wyjazdu oko?o 21.00 wrcili?my do Mi?dzychodu. Mamy nadziej?,?e odbyta wycieczka pozostawi po sobie fajne wspomnienia i b?dzie pomocna w przygotowaniach do powiatowego spotkania integracyjnego z cyklu ?POZNAJEMY SWJ KRAJ?, ktre planujemy na dzie? 6 kwietnia bie??cego roku.