Autorskie spotkanie Pola i jej przyjaciele

Autorskie spotkanie Pola i jej przyjaciele

Dnia 12 września odbyło się autorskie spotkanie z Małgorzatą Bąbelczyk w Centrum Animiacji Kultury w Międzychodzie Małgosia Bąbelczyk jest autorem  projektu "Pola i jej przyjaciele, finansowanym przez Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie w ramach inicjatyw lokalnych w gminie Międzychód. POLA I JEJ PRZYJACIELE to jej kolejna książka.

Pani Małgosia jako osoba niepełnosprawną i  zaprosiła do współpracy dzieci niepełnosprawne z naszego Ośrodka, aby stworzyły rysunkową postać Poli, bohaterki książki. W konkursie plastycznym brało udział 23 uczniów z  naszej szkoły.  Podczas wydarzenia wręczono nagrody dla laureatów konkursu plastycznego. II miejsce zajęła Ania Bartkowiak.  Natomiast Zuzia Pucek, Hania Kamińska, Damian Czapliński i Karolina Fornalkiewicz otrzymali wyróżnienie.
Pani Małgosia spotkała się z dziećmi podczas tworzenia prac w czerwcu podczas warsztatów w naszym Ośrodku.