Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Jak co roku, na pocz?tku grudnia (7XII) odby?a si? INTEGRACYJNA WYCIECZKA : DZIECI M?ODSZYCH, STARSZYCH, RODZICW I NAUCZYCIELI. We wsplnym wyje?dzie uczestniczy?o 58 osb. Tym razem byli?my w Teatrze Muzycznym w Poznaniu na SPEKTAKLU ?Madagaskar -MUZIKALOWA PRZYGODA?. To rozta?czony musical dla dzieci i rodzin. Spektakl powsta? na podstawie pe?nometra?owego filmu animowanego z 2005 roku ? wielkiego hitu wytwrni Dream Works, ktry doczeka? si? ju? dwch kontynuacji...

Publiczno?? zarwno ta najm?odsza, jak i ta nieco starsza, bawi?a si? znakomicie, reaguj?c niezwykle ?ywio?owo. Oklaski zrywa?y si? niemal po ka?dej piosence. "Madagaskar - musicalowa przygoda" to przede wszystkim ?wietnie skonstruowane postacie, ktre porywaj? najm?odszych do ?ywych reakcji.

W pozna?skim musicalu zachwyca?y kostiumy, choreografia i przede wszystkim gra aktorska. A? chcia?o si? zanuci? na bis ?Wyginam ?mia?o cia?o?. Mamy nadziej?, ?e wszyscy, ktrzy tam byli uwa?aj?, ?e ?dla mnie to?.- MA?O? :) i w przysz?ym roku w rwnie du?ym gronie udamy si? na kolejne spotkanie z kultur?.

Wszystkim zaanga?owanym w przedsi?wzi?cie: Rodzicom , Nauczycielom, Opiekunom- organizatorki sk?adaj? serdeczne podzi?kowania.