Flamaster na WOŚP

FLAMASTER

Flamaster na WOŚP

12 stycznia 2014 r. reprezentowaliśmy nasz Ośrodek na 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Międzychodzie. Szkolny zespół taneczny "Flamaster" w nowym składzie: Karolina, Weronika, Ania i Karolinka oraz Karol, Kamil, Adrian i Ahmed zatańczyli taniec mikołajkowy oraz składankę współczesnych przebojów tanecznych. Podczas koncertu nie zabrakło również naszego najlepszego solisty Janusza, który swym głosem wzruszył tego dnia niejedno serce. To był nasz pierwszy występ przed tak dużą publicznością, trema była oczywiście, ale zatańczyliśmy najlepiej jak potrafiliśmy. No i nasi Rodzice byli z nami... dlatego tańczyliśmy z tak wielkim sercem, "Na Ratunek" innym...