Flamaster na WO?P

FLAMASTER

Flamaster na WO?P

12 stycznia 2014 r. reprezentowali?my nasz O?rodek na 22 Finale Wielkiej Orkiestry ?wi?tecznej Pomocy, ktry odby? si? w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mi?dzychodzie. Szkolny zesp? taneczny "Flamaster" w nowym sk?adzie: Karolina, Weronika, Ania i Karolinka oraz Karol, Kamil, Adrian i Ahmed zata?czyli taniec miko?ajkowy oraz sk?adank? wsp?czesnych przebojw tanecznych. Podczas koncertu nie zabrak?o rwnie? naszego najlepszego solisty Janusza, ktry swym g?osem wzruszy? tego dnia niejedno serce. To by? nasz pierwszy wyst?p przed tak du?? publiczno?ci?, trema by?a oczywi?cie, ale zata?czyli?my najlepiej jak potrafili?my. No i nasi Rodzice byli z nami... dlatego ta?czyli?my z tak wielkim sercem, "Na Ratunek" innym...