FLAMASTER
 

Witryna Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

FLAMASTER

FLAMASTER

FLAMASTER w Szamotułach

Email Drukuj PDF

1 czerwca 2017r. Fla­master po raz kolejny wziął udział w Fes­tiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży "Nasz świat" w Szamot­ułach.

Więcej…

FLAMASTER w Teatrze w Poznaniu

Email Drukuj PDF

W środę 31 maja, dziewczęta z grupy tanecznej Flamaster, wybrały się wraz z uczniami zespołu szkół Jedynka, do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Obejrzałyśmy magiczne przedstawienie baletowe, na motywach baśni Kopciuszek. Przepiękny taniec, delikatne kostiumy, wymowna scenografia i niesamowita taneczna. Przez chwilę byłyśmy w bajce?

FLAMASTER na Ceremonii Otwarcia Regionalnego Turnieju Bowlingowego

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 3 kwietnia grupa taneczna Flamaster zaprezentowała się podczas Ceremonii Otwarcia Regionalnego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych, który odbywał się w "Niku Bowling" w Poznaniu. Bardzo dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, czujemy się zaszczyceni. Mamy nadzieję, że naszymi tańcami dodaliśmy zawodnikom moc wiosennej energii.

Zagraliśmy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Email Drukuj PDF

10 stycznia 2016 r. wzięliśmy udział w 24 Koncercie Finałowym WOŚP. W Hali Widowiskowo ? Sportowej nasz Ośrodek reprezentował szkolny zespół taneczny ?Flamaster?. Na dużej scenie zatańczyliśmy dwa utwory: w rockandrollowym rytmie ?Bo Mikołaj jedzie tu już? oraz karnawałowy taniec pt. ?New York, New York?.  Ogromne buziaki i podziękowania dla: Karolinki, Karola, Ani, Anety, Kamila, Ahmeda, Zuzi, Łukasza, Karoliny, Karola oraz ich kochanych Rodziców, którzy ich tam dowieźli i wspierali, a także dla Janusza, który jak zawsze pięknie zaśpiewał optymistyczne piosenki.

Więcej…

Gwiazdka 2015

Email Drukuj PDF

Mikołajki 2015 - Flamaster

Email Drukuj PDF

?Flamaster w Operze?

Email Drukuj PDF

Miniony tydzień przyniósł uczniom Ośrodka wiele kulturalnych wrażeń: spotkanie z książką, Mikołajkowy koncert Majki Jeżowskiej a na zakończenie?
4 grudnia, w piątkowe popołudnie dziewczynki z grupy tanecznej ?Flamaster? wraz z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej nr 1, uczestniczyły w wycieczce do Teatru Wielkiego w Poznaniu. W odświętnych strojach, wyśmienitych nastrojach, w ogromnej sali poznańskiej Opery oglądałyśmy przedstawienie baletowe pt. ?Dziadek do orzechów? Piotra Czajkowskiego, czyli opowieść wigilijną w czterech obrazach.

Więcej…

Strona 1 z 2

You are here