INTEGRACJA 2017 - ?ód?

Po raz dziewi?ty uczniowie szkó? powiatu mi?dzychodzkiego przyj?li zaproszenie uczniów SOSzW w Mi?dzychodzie na konkurs- spotkanie integracyjne.

W tym roku byli?my w ?odzi...

Uczniowie i nauczyciele mieli do wykonania wiele ró?nych zada?: plastyczne, sportowe, znajomo?? historii, znanych osób pochodz?cych z ?odzi, postaci bajkowych, filmów, muzyki filmowej. By?y te? kalambury, puzle, szycie, nawijanie we?ny, pokaz mody. Atmosfera spotkania by?a bardzo mi?a.

Na zako?czenie spotkania zespo?y, które zdoby?y najwi?cej punktów otrzyma?y nagrody, które zapewni? dyrektor SOSzW, starostwo powiatowe oraz firma ABC- Czepczy?ski.

Bardzo dzi?kujemy wszystkim uczestnikom ze szko?y w Lutomiu, Chrzypsku Wielkim, Sierakowie, Mi?dzychodzie, opiekunom i p. Damianowi Kupczykowi.

Do zobaczenia!