III Bieg Integracyjny - 8.06.2018

III Bieg Integracyjny - 8.06.2018

08. 06. 2018 r. to dzie?, w którym ponad dwie?cie wspania?ych osób wzi??o udzia? w III Biegu Integracyjnym...

W tegorocznej edycji Biegu wzi?li udzia? uczniowie i nauczyciele Zespo?u Szkó? Jedynka, Zespo?u Szkó? Dwójka, Zespo?u Szkó? Technicznych, podopieczni ?rodowiskowego Domu Samopomocy, wychowankowie Placówki Opieku?czo- Wychowawczej "Nasz Dom" w Chrzypsku Wielkim, Starosta J?drzej Schubert, Przewodnicz?cy Rady Powiatu Rafa? Litke, Dyrektor PCUW Dariusz Nowak, Burmistrz Krzysztof Wolny, pan Ryszard Rogala, przedstawicie Powiatowej Komendy Policji w Mi?dzychodzie, Powiatowej Komendy Stra?y Po?arnej w Mi?dzychodzie, panu Krzysztofowi Sobkowskiemu- Mi?dzychód NaszeMiasto.pl, nasi uczniowie, ich Rodziny, pracownicy O?rodka. Bieg nie odby?by si? gdyby nie wspieraj?ce nas firmy: Marbo, Victaulic, Balco, Bank PKO BP, ABC Czepczy?ski, Nadle?nictwo Mi?dzychód oraz powiat mi?dzychodzki i gmina Mi?dzychód. Przy tej okazji nale?y tak?e wspomnie? o ogromnej pomocy ze strony w?a?ciciela i pracowników Hotelu Neptun (p.Agnieszko :)).Lody po Biegu dla dzieci i m?odzie?y zapewni? dyrektor SOSzW-Krzysztof Krzy?aniak. Medale wr?cza?a pani dyrektor Miros?awa Matusiak. Relacja filmowa- EXPRESS MI?DZYCHODZKI. Atmosfera by?a jak pogoda tego dnia- wspania?a. Dzi?kujemy, ?e brali?cie dla nas urlopy, po?wi?cili?cie swój czas przyje?d?aj?c wiele kilometrów. Wiemy, ?e organizacja nie by?a jeszcze doskona?a, ale obiecujemy, ?e si? poprawimy. Na ka?dym kroku organizacji spotykali?my si? z u?miechem, przychylno?ci? i wsparciem. To dzi?ki Wam u?miecha? si? b?dziemy bardzo d?ugo.Dzi?kujemy dyrekcji oraz wszystkim, którzy pomagali w jakikolwiek sposób przy organizacji Biegu- Joanna Kunze i Tomasz Molik (d"e"rektorzy Biegu)