Klasa 123 A- zadanie muzyczne na okres 27-30.04.20.

Klasa 123 A- zadanie muzyczne na okres 27-30.04.20.

W tym tygodniu udamy sie w muzyczną podróż z piosenką " Jestem Polakiem". Pierwsze nasze zadanie , to ustawić się i wyruszyć" rodzinnym" pociągiem do melodii tego nagrania. Proszę stanąć za dzieckiem i delikatnie rytmicznie sterować tą naszą "Kochaną Lokomotywą", doczepić tyle rodzinnych wagonów ile się da, i śpiewając lub wokalizując ruszać w podróż po kraju :). Drugie zadanie to zadanie plastyczno-muzyczne. Proszę, aby podczas słuchania piosenki pomóc dzieciom czerwonym kolorem wypełnić właściwy prostokąt na zgiętej w połowie białej kartce, by powstał symbol flagi  narodowej. Powodzenia! Kochany Rodzicu pomóż swoim pociechom J.
Link do piosenki

Jeśli w związku z realizacją tych zadań  będą Państwo mieli do mnie jakieś pytania - proszę o kontakt przez wychowawcę.
Maciej Matuszak